Psycholog
FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO LEONARDO
Wieliczka, małopolskie
1 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Wincentego Pola 20A, 32-020 Wieliczka, powiat : wielicki, woj : małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Przygotowanie planów terapii, psychoedukacja, wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysowa, konsultacje rodzinne, wizyty domowe.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 4 850 PLN 40h tygodniowo

Godzina rozpoczęcia pracy : 8, 12,

Miejsce wykonywania pracy : Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : psycholog Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja : Psychologia
 • Znajomość języków : Zawód :

 • Psycholog (wymagany staż - lata : 2)
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • prawo jazdy kat. B
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, komunikacji z ludźmi, pracy w zespole, umiejętność ustalania priorytetów, pracy pod presją czasu, umiejętność pracy z wymagającym klientem.
 • Odporność na stres, pracowitość, dyspozycyjność, zaangażowanie i motywacja do pracy. Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z grupą docelową.

  Dane pracodawcy Pracodawca : FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO LEONARDO Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku