Inżynier Jakości
HR Project Sp z o.o.
Gliwice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : Wykształcenie wyższe 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z SZJ Znajomość norm : ISO 9001 : 2015, wymagań AQAP 2110 : 2016 oraz kryterium WSK Znajomość j.

angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się Umiejętność pracy w zespole. Zakres zadań : Monitorowanie, modyfikowanie i doskonalenie SZJ oraz WSK Nadzorowanie i kontrola przebiegu realizacji zadań planowanych w aspekcie pełnego i prawidłowego wykonywania przez komórki organizacyjne obowiązków wynikających z dokumentacji SZJ Przygotowanie Ośrodka do audytów zewnętrznych i przekazanie do realizacji zaleceń i uwag zawartych w raportach audytów, nadzór nad ich realizacją Nadzór nad kontrolą jakości dostaw produkcji, wyrobów i usług Inicjowanie i prowadzenie bieżącego nadzoru nad realizacją audytów prowadzonych w firmach kooperantów i dostawców Ośrodka, Nadzór nad całokształtem spraw związanych z wynalazczością pracowniczą, ochroną patentów i prawami ochronnymi na wzory użytkowe.

Oferujemy : Pracę w firmie z grupy kapitałowej PGZ S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-

badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego Szkolenia podnoszące kwalifikacje Dodatkowe benefity : opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp.

z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27 / 18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku