Pracownik Produkcji - Praca od Zaraz - Horb am Neckar, Niemcy
Mondi Polska Agencja Pracy
Kraków, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863. Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku : Pracownik Produkcji Miejscowość : Horb am Neckar Stawka : 1400€ -

1550€ brutto / miesiąc + 7€ netto / dzień Opis stanowiska :

  • praca na produkcji przy wykładaniu plastikowych logistycznych skrzynek na taśmę
  • sprawdzanie czystości, oczyszczanie skrzynek
  • sortowanie towarów
  • możliwość wyjazdu w parze Wymagania :
  • jesteś dyspozycyjny od zaraz
  • masz auto w celu zachowania mobilności na miejscu - warunek konieczny
  • masz doświadczenie w pracy fizycznej, produkcyjnej lub magazynowejOferujemy : Zapewniamy :
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zorganizowane zakwaterowanie - płatne po stronie pracownika
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.
  • Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych