Murarz
Roman Sidorowicz
Słubice, Lubuskie
6 d. temu

Poszukuję Murarza do współpracy . Praca w Niemczech. Okolice Bielefeld. Zarobki w zależności od formy współpracy 1. Osoba samodzielna ( odpowiednie umiejętności ,wiedza budowlana, ) .

posiadająca własne auto i narzędzia zarobki około od 650 / 700 Euro do 750 / 800 Euro tygodniowo ( w zależności od ilości przepracowanych godzin i zakresu umiejętności ) 2.

Osoba samodzielna ( odpowiednie umiejętności ,wiedza budowlana, ) bez auta . Posiadająca Prawo Jazdy oraz podstawowe narzędzia zarobki około od 550 / 600 Euro do 650 / 700 Euro tygodniowo ( w zależności od ilości przepracowanych godzin ) (Zapewniam Auto służbowe ) 3.

Osoba samodzielna ( odpowiednie umiejętności ,wiedza budowlana, ) bez auta i bez narzędzi . Nie posiadająca Prawo Jazdy zarobki około od 500 / 550 Euro do 600 / 650 Euro tygodniowo ( w zależności od ilości przepracowanych godzin i zakresu umiejętności i zakresu umiejętności ) Rozliczenia na bieżąco.

Koszty w Niemczech to : mieszkanie 150 Euro miesięcznie ( pokoje maksymalnie dwuosobowe ) . Zajmuję się pracami budowlanymi i wykonuję remonty mieszkań i domów .

 • tylko u prywatnych inwestorów (żadnych dużych obiektów ) . Język niemiecki mile widziany Wymagana . fachowość, abstynencja i solidność.
 • Oczekuję solidnego i uczciwego podejścia do pracy, a z mojej strony gwarantuję ciągłość pracy, rozliczenia i partnerskie traktowanie.

  Roman Sidorowicz numer niemiecki 00491704056238 lub polski 605991580 wystarczy SMS ... oddzwonię

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku