Młodszy Specjalista ds. Produktu i Procesu (m/k) w Dziale Zapewnienia Jakości
Nestle Purina
Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.

in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko :

Twój zakres obowiązków :

  • Optymalizacja istniejących receptur oraz implementacja nowych z uwzględnieniem wyróżników jakości, wymagań prawnych oraz kosztów.
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej podczas wdrażania nowych receptur.
  • Udział w procesie zatwierdzania nowych surowców
  • Przygotowywanie danych dotyczących receptur, wartości odżywczych, zgodności itp., oraz transfer do centrali.
  • Wdrażanie celów biznesowych na poziomie fabryki oraz raportowanie efektów do centrali.
  • Wsparcie dla działu produkcji w optymalizacji procesu wytwarzania.
  • Wsparcie przeprowadzenia testów nowych produktów.
  • Tworzenie receptur budżetowych oraz estymacja przyszłych strat / oszczędności
  • Konsultacje z działem BHP w sprawie bezpieczeństwa stosowanych surowców
  • Współpraca z centralą i innymi fabrykami
  • Nasze wymagania :

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia żywności lub pokrewnych
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 / C1
  • Znajomość zasad Lean / TPM
  • Znajomość inżynierii i wymagań jakościowych
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji w środowisku biznesowym
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz motywowania
  • Znajomość programu SAP
  • To oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo : mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce
  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)
  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé
  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • Pakiet dla rodzina : dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt
  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych
  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)
  • Zgłoś tę pracę