Kierownik Budowy
Randstad Polska
Nisko, Polska
3 d. temu

Masz doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy? Potrafisz bardzo dobrze zarządzać organizacją pracy własnej i zespołu?

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe
  • zadania

  • realizacja inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • prowadzenie narad koordynacyjnych z podwykonawcami
  • udział w naradach z inwestorem
  • nadzór nad jakością i terminowością prac
  • koordynacja podwykonawców i sił własnych
  • rozliczanie podwykonawców protokołami odbioru
  • ocena ryzyka prowadzonych działań i optymalizacja wdrażanych na etapie realizacji rozwiązań
  • wspieranie zespołu w zakresie pozyskiwania i wyboru podwykonawców
  • nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji
  • bieżące raportowanie przebiegu prac do bezpośredniego przełożonego i Zarządu
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego budowlanego
  • min. 5 letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy
  • uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • doświadczenia w realizacji inwestycji polegających na remontach, przebudowie i rozbudowie istniejących obiektów kubaturowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomości prawa budowlanego i znajomości prawa zamówień publicznych
  • doświadczenie przy renowacji zabytków będzie dodatkowym atutem
  • znajomości programów : Ms Office, Auto Cad, Norma Pro
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47