DevOps Engineer
ING Usługi dla Biznesu S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Cloud Platform
  • Kafka
  • Elastic Stack
  • Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie infrastruktury chmurowej
  • praca w podejściu Infrastructure as code
  • automatyzacja i tworzenie pipelinów wdrożeniowych
  • zarządzanie konfiguracją aplikacji
  • monitoring systemów i aplikacji
  • wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo aplikacji
  • ścisła współpraca z deweloperami przy tworzeniu rozwiązań IT
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie z chmurami publicznymi (AWS, Google Cloud)
  • Doświadczenie z tematyką ruchu sieciowego, konfiguracją, monitoringiem
  • Doświadczenie z konfiguracją iptables, VPN, ipsec
  • Znajomość Docker, Kubernetes, Helm
  • Znajomość Terraform, Cloudformation, Ansible, bash / python
  • Znajomość git / gitlab
  • Doświadczenia z systemami Linux (Redhat, Centos)
  • Mile widziane

  • Doświadczenie z Kafka, Elastic Stack.
  • Benefity

  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Masz pytania? Napisz do nas!

    Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na : rekrutacja ing.pl.

    W ING Usługi dla Biznesu liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!