PIELĘGNIARKA
Centralna Baza Ofert Pracy
Toruń
3 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 0618

Obowiązki :

wykonywanie zabiegów wg zleceń lekarskich, wykonywanie EKG, pobieranie krwi na badania w miejscu i środowisku pacjenta, pobieranie wymazów, przygotowywanie gabinetów lekarskich, pielęgniarskich do przyjęć, wykonywanie szczepień ochronnych, wykonywanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych w środowisku pacjenta, ustalanie diagnozy pielęgniarskiej w środowisku pacjenta, wprowadzanie danych do komputera, prowadzenie dokumentacji

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek : pielęgniarka
 • Pozostałe wymagania :

 • wymagany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, mile widziane kursy : kurs specjalistyczny ordynowania leków i wypisywania recept dla pielęgniarek i położnych, kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego, kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania szczepień ochronnych dla pielęgniarek.
 • Wymagania pożądane : doświadczenie w pracy w POZ, profesjonalne, empatyczne podejście do pacjenta, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, znajomość metod usprawniania

  Miejsce pracy : UNIWERSYTECKA 17, 87-100 Toruń, powiat : m. Toruń, woj : kujawsko-pomorskie

  Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

  Staż pracy : lata : 1

  Wymagane dokumenty : kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, CV w którym należy zamieścić klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych należy wysłać na adres : sekretariat mps.

  torun.pl, dostarczyć osobiście, ul. Uniwersytecka 17, 87-100 Toruń, sekretariat II piętro, pokój 216 z dopiskiem : oferta pracy- pielęgniarka do dnia 30.04.2021 r.

  Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

  Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku