PIELĘGNIARKA
Centralna Baza Ofert Pracy
Toruń
3 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 0618

Obowiązki :

wykonywanie zabiegów wg zleceń lekarskich, wykonywanie EKG, pobieranie krwi na badania w miejscu i środowisku pacjenta, pobieranie wymazów, przygotowywanie gabinetów lekarskich, pielęgniarskich do przyjęć, wykonywanie szczepień ochronnych, wykonywanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych w środowisku pacjenta, ustalanie diagnozy pielęgniarskiej w środowisku pacjenta, wprowadzanie danych do komputera, prowadzenie dokumentacji

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek : pielęgniarka
  • Pozostałe wymagania :

  • wymagany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, mile widziane kursy : kurs specjalistyczny ordynowania leków i wypisywania recept dla pielęgniarek i położnych, kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego, kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania szczepień ochronnych dla pielęgniarek.
  • Wymagania pożądane : doświadczenie w pracy w POZ, profesjonalne, empatyczne podejście do pacjenta, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, znajomość metod usprawniania

    Miejsce pracy : UNIWERSYTECKA 17, 87-100 Toruń, powiat : m. Toruń, woj : kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Staż pracy : lata : 1

    Wymagane dokumenty : kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, CV w którym należy zamieścić klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych należy wysłać na adres : sekretariat mps.

    torun.pl, dostarczyć osobiście, ul. Uniwersytecka 17, 87-100 Toruń, sekretariat II piętro, pokój 216 z dopiskiem : oferta pracy- pielęgniarka do dnia 30.04.2021 r.

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty