Inżynier budowy
CDMD Sp. z o.o.
Kobierzyce, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

CDMD Sp. z o.o. Polska spółka bardzo szybko rozwijająca się w kierunku budownictwa przemysłowego. Obecnie realizująca projekty na strefie przemysłowej w Biskupicach Podgórnych.

Opis stanowiska : Nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac Kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu Raportowanie w zakresie stopnia zaawansowania robót Sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych do Kierownika Projektu Wykonywanie dokumentacji powykonawczej Wymagania : Wykształcenie : wyższe (inżynier lub magister inżynier - kierunek : Budownictwo) Znajomość oprogramowania : Ms Office, AutoCAD Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) Znajomość języków obcych angielski (w stopniu komunikatywnym) Nasza oferta : Atrakcyjne warunki wynagradzanie Pracę na pełny etat Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa przemysłowego,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku