Kontroler jakości na terenie Niemiec - Bochum, Trautskirchen, Solingen, Breidenbach, Kolonia, Niemcy
Exact Systems GmbH
Warsaw, Poland
‎19 godz. temu
source : europa.jobs

Uświadomiłeś / aś sobie, że zależy Ci na rozwoju osobistym? A może chcesz wzbogać swoją karierę o nowe doświadczenie w branży automotive?

Jeśli tak - to nie mogłeś / aś trafić lepiej! W związku z dynamicznym rozwojem Firma Exacts Systems Sp. z o.o obecnie poszukuje osób na stanowisko : Kontroler Jakości Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego Będziesz odpowiedzialny za : · Selekcję, naprawę i sortowanie części i podzespołów branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją · Przepakowywanie i oznaczanie komponentów · Raportowanie wyników kontroli Co potrzebujesz, aby rozpocząć z nami współpracę : · Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) · Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.

B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą) · Posiadasz dobry wzrok oraz zdolności manualneOferujemy : Oferujemy : · Wynagrodzenie podstawowe + zwrot kosztów dojazdów do pracy · Zakwaterowanie · Wsparcie koordynatora / biura na projekcie · Ubezpieczenie NNW na terenie Niemiec · Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku