Malarz elewacji budynków - Pöttmes, Niemcy
Hörmannshofer Fassaden Süd GmbH Co & KG
Wroclaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Hörmannshofer Fassaden rodzinna firma i zarazem renomowany specjalista od docieplenia fasady budynków z ponad 50 letnia tradycją, poszukuje uczciwych, zaangażowanych malarzy elewacji zewnętrznych budynków.

Praca na terenie Niemiec w jednym z naszych 4 oddziałów. Przewidywane rozpoczęcie prac malarskich na elewacjach planowane jest z początkiem miesiąca lutego.

Rozmowy z chętnymi kandydatami rozpoczną się od 7 Stycznia 2020 roku. Stanowisko : malarz elewacji budynków / wolnych miejsc 3 (chętnie zgrana brygadę).

Zakres obowiązków : - malowanie elewacji budynków oraz czynności związane z pracami malarskimi. Istnieje możliwość poznania naszej firmy przed rozpoczęciem pracy.

Osoby zainteresowane taką opcją chętnie zaprosimy na spotkanie u nas w firmie.Oferujemy : Z naszej strony oferujemy : - Stabilne i długoterminowe miejsce pracy, niemiecka i legalna umowa, bezpośrednie zatrudnienie - Wynagrodzenie i praca w systemie akordowym daje możliwość wysokich zarobków, które są zależne od osobistego zaangażowania - Pensja jest płatna zawsze dwa razy w miesiącu - Możliwość pracy w soboty oraz częstych zjazdów do kraju - Płatny urlop, świadczenia socjalne, diety - Możliwość zamieszkania, częściowo odpłatnie, obliczalne od podatku, dogodne warunki mieszkaniowe - Koleżeńską atmosferę w pracy, opiekę naszego kierownictwa budowy.

  • Samochód firmowy w czasie godzin pracy, narzędzia, ubranie robocze - Szkolenie w naszej akademii Oczekujemy : - Zaangażowania, uczciwości, koleżeństwa - Solidnej jakości wykonywanej pracy, chęci dalszego rozwoju - Mile widziane prawo jazdy - Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana jednak nie stanowi warunku przyjęcia do pracy - Zadbany wygląd zewnętrzny i wysoka kultura osobista jest wymagana.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych