Operator Minikoparki
Werin Sp. z o. o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Werin Sp. z o. o. zajmuje się realizacją projektów telekomunikacyjnych, elektrycznych i niskoprądowych. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Operatora Minikoparki.

Opis stanowiska : - operowanie minikoparką, - prace związane z budową sieci światłowodowych, - wykonywanie wykopów oraz ich zasypywanie, -

pomoc przy montażu kanalizacji teletechnicznej, - wykonywanie prac porządkowych po przeprowadzonych pracach, Wymagania : -

uprawnienia na koparkę jednonaczyniową, - doświadczenie w obsłudze minikoparki, - dyspozycyjność - sumienność oraz dokładność, -

prawo jazdy kat. B i wyżej, - dobra organizacja pracy, - staranność, - uczciwość, - dbałości o sprzęt, - umiejętności obsługi elektronarzędzi Dodatkowymi atutami będą : -

doświadczenie w prowadzeniu robót telekomunikacyjnych, - znajomość i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, -

dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność, Oferujemy : -

stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B, - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, -

system premiowy uzależniony od wyników, - możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy, - przyjemną atmosferę pracy, - pracę w młodym zespole.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych