Pracownik Centrum Dystrybucji Gotówki Wrocław
FACHPRACA
Wrocław, Poland
‎10 godz. temu

KONSALNET CASH MANAGEMENT

Ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówki

poszukuje osoby do pracy w charakterze :

Podstawowe zadania na stanowisku pracy :

1. maszynowe liczenie gotówki,

2. załadunek i rozładunek kaset bankomatowych,

3. prowadzenie wymaganej dokumentacji,

Oferujemy :

1. system pracy zmianowy 8-12 h,

2. atrakcyjne warunki i terminowa wypłata wynagrodzenia,

3. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub / i umowę zlecenie,

4. szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na tym stanowisku,

5. pakiet świadczeń socjalnych,

6. możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,

7. stabilność zatrudnienia.

Oczekiwania :

1. predyspozycje do pracy w zespole, uczciwość i dokładność, dyspozycyjność,

2. elastyczność w zakresie zmian harmonogramu czasu pracy,

3. niekaralność,

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych