Pracownik produkcji
Randstad Polska
Zabrze, Polska
‎4 godz. temu

Szukasz pracy i chcesz zarabiać więcej niż najniższa krajowa? Wystarczy Twoja dyspozycja, a zarobki mogą siegać nawet 3200 zł na rękę na okresie próbnym, a po nim do 3600 zł! Do firmy produkującej ceramikę poszukujemy osób chcących podjąć nowe wyzwania! Jesteś jedną z nich?

Aplikuj już dziś lub ślij sms o treści "ceramika" pod numer podany z prawej strony ogłoszenia i pczekaj na kontakt!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy,
  • wynagrodzenie podstawowe plus wysokie premie jak np. za brak L4, za wydajność, dodatek stażowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w systemie 3 zmian (dodatki nocne)
  • bogaty pakiet Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach),
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zadania

  • prace fizyczne związane z przenoszeniem produktów,
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęci podjęcia się pracy fizycznej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47