Pierwsza linia wsparcia klienta, praca z językiem słoweńskim - home office
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Toruń

Nasz klient oferuje :

  • Możliwość pracy z terenu całej Polski lub pracy hybrydowej dla osób z Krakowa
  • Elastyczny grafik (możliwość dostosowania do pozostałych zobowiązań, takich jak szkoła, kursy)
  • Możliwość pracy na I, II zmianę również na nocki i weekendy - elastyczny system pracy
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego związanego z obsługą klienta
  • Nauka pracy na programach wewnętrznych : np. SAP i innych używanych w firmie
  • Umowę o pracę (od pierwszego dnia współpracy)
  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.

    Wymagania stawiane kandydatom :

  • znajomość języków obcych, pozwalająca na swobodną komunikację (język słoweński oraz angielski) - poziom minimum b2
  • umiejętności do prowadzenia swobodnych rozmów z klientami
  • dostępności do pracy 5 razy w tygodniu / 8 godzin dziennie
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • swobody w komunikacji
  • otwartości na rozwój zawodowy i chęć zdobywania nowej wiedzy zawodowej
  • Zadania na stanowisku :

  • Zapewnianie wysokiego poziomu usług klientom indywidualnym
  • Odpowiadania na zapytania klientów
  • Obsługa komunikatorów
  • Proponowanie indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb klienta
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia - w przypadku braku możliwości samodzielnego rozwiązania zgłoszenia
  • Dbanie o pozytywne relacje biznesowego w zakresie obsługi IT
  • Aplikuj