Pracownik ds. rozładunku na magazynie
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wrocław
‎11 godz. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska

Oferta :

  • Wynagrodzenie 3600 zł brutto
  • Praca na dwie zmiany 6-14, 14-22
  • Wolne weekendy
  • Zatrudnienie przez Manpower w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość rozwoju w nowo powstałym magazynie
  • Benefity (MultiSport, ubezpieczenie PZU, opieka medyczna Medicover)
  • Wymagania :

  • Własny dojazd do Nowej Wsi Wrocławskiej
  • Motywacja do pracy oraz chęć zdobycia doświadczenia w logistyce
  • Zadania :

  • Ręczny rozładunek kontenerów
  • Foliowanie palet za pomocą maszyny
  • Załadunek przy pomocy wózka elektrycznego
  • Zgłoś tę pracę