Lakiernik samochodowy
Centrum Napraw Powypadkowych Janusz Dobrucki
Gdynia, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Praca w Centrum Napraw Powypadkowych Auto DobruckiSzanowni Państwo,dziękujemy za okazane zainteresowanie naszą firmą. W tej chwili poszukujemy nowych pracowników na stanowisku : - lakiernik samochodowy- blacharz Na każdym ze stanowisk oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju profesjonalne szkolenia zawodowe stałą, pewną i ciekawą pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej miłą atmosferę pracę w zgranym i koleżeńskim zespole pracę w oparciu o materiały i narzędzia najwyższej jakościNasze Oczekiwania : - sumienność, odpowiedzialność- umiejętność pracy w zespole- chęć rozwoju i dokształcania sięOsoby zainteresowane pracą w Centrum Napraw Powypadkowych Dobrucki, prosimy o przesyłanie swoich CV na adres : Prosimy aby pamiętać o umieszczeniu w stopce o klauzuli RODO, np.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku