Spawacz gazowy Monter rurociągów auto FIRMOWE - cale Niemcy, Niemcy
Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG
Kraków, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

THOR® firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 20 lat wspieramy naszych klientów z segmentu techniki instalacyjnej i techniki w budynkach mieszkalnych i użytkowych zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach.

Obecnie mamy ponad 1000 pracowników, którzy pracują w całych Niemczech. Czy chce Pan / i dołączyć do THOR®? POTRZEBUJEMY PANA / I WSPARCIA PRZY : zakładaniu, montażu, planowaniu i oddaniu do użytku instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem budowy rurociągów przygotowaniu konstrukcji pod rurociągi i montażu różnych systemów rurociągowych łącznie z pracami spawalniczymi, przeprowadzaniu kontroli funkcjonowania i wytrzymałości TE CECHY CHARAKTERYZUJĄ IDEALNEGO PRACOWNIKA FIRMY THOR® : dyplom , np.

jako monter rurociągów lub spawacz, i / lub wieloletnie doświadczenie zawodowe, aktualne uprawnienia spawacza (TIG, MAG, gazowe, elektryczne, czytanie rysunków izometrycznych, prawo jazdy BOferujemy : PAKIET PRACOWNICZY THOR® umowa o pracę na czas nieokreślony atrakcyjne wynagrodzenie + diety do 30 dni urlopu w roku dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z własną kartą paliwową wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe PLUS CARD (status pacjenta prywatnego dla Pana / i oraz rodziny) odzież robocza od engelbert strauss® możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w Akademii THOR® organizacja noclegu w miejscu pracy indywidualna osoba do kontaktu, także w weekendy polityka bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i ochrony środowiska THOR® premie specjalne w sklepie firmowym THOR&more

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku