Praca podczas imprez masowych
FORT
Szczecin, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy chętnych pełnoletnich osób do pracy na stanowisku pracownik ochrony / pracownik służby informacyjnej podczas wszelkiego rodzaju imprez masowych.

Obsługujemy wydarzenia artystyczne i sportowe na terenie Szczecina i okolic, m.in. w hali Netto Arena itp. Jeżeli szukasz ciekawej pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia i znajomości, samemu decydować gdzie i kiedy będziesz pracować, dołącz do naszego zespołu! Cenimy energiczność, zaangażowanie, komunikatywność i chęć do działania.

Dodatkowym atutem będzie zaświadczenie o ukończeniu kursu na pracownika służby informacyjnej / porządkowej, ale jeśli takiego nie posiadasz, nie martw się istnieje możliwość ukończenia kursu za pośrednictwem naszej firmy.

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, na podstawie umowy zlecenie, terminowe wynagrodzenie oraz miłą atmosferę, elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w każdy weekend.

Wynagrodzenie od 14,70 zł brutto ( uwarunkowane posiadanymi kwalifikacjami ). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00-

16 : 00 pod numerem telefonu 604-477-902, bądź mailowo lub osobiście w naszym biurze na ulicy Swobody 11 w Szczecinie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku