Zajmujesz się ODSZKODOWANIAMI???- ZATRUDNIMY CIĘ
KNF TEAM
Wieluń, Łódzkie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Zapraszamy Przedstawicieli Kancelarii Odszkodowawczej z Wielunia i okolic. Współpracujesz już z jakąś Kancelarią lub Firmą Odszkodowawczą, a czy jesteś pewien, że pracujesz dla NAJLEPSZEJ?

 • No właśnie co to znaczy NAJLEPSZA KANCELARIA, co to znaczy NAJLEPSZA FIRMA ODSZKODOWAWCZA? 1) Czy NAJLEPSZA to ta, która proponuje największe PROWIZJE dla Przedstawicieli?
 • 2) Czy NAJLEPSZA to ta, która pobiera NAJNIŻSZE HONORARIUM od Klienta? 3) Czy NAJLEPSZA to ta, która WYPŁACA SZYBKIE ALE NIE ZAWSZE WYSOKIE PIENIĄDZE dla Klienta a tym samym i dla Przedstawiciela?

  4) Czy NAJLEPSZA to ta, która jest w stanie uzyskać BARDZO WYSOKIE ODSZKODOWANIA ale dopiero po 3-5 latach? 5) Czy może NAJLEPSZA to ta, która jest NAJSKUTECZNIEJSZA?

  No bo co z tego że w Umowie Współpracy masz zapisane WYSOKIE PROWIZJE jak ich i tak nie zobaczysz gdy Kancelaria ma MAŁĄ SKUTECZNOŚĆ.

  Naszym zdaniem NAJLEPSZA FIRMA to ta której KLIENT jest ZADOWOLONY, którą Klient poleca i o której przekazuje BARDZO DOBRE REFERENCJE.

  ZADOWOLONY KLIENT podsyła swoich znajomych, podsyła KOLEJNYCH KLIENTÓW. Jeżeli jesteś PRZEDSTAWICIELEM jakiejś KANCELARII lub FIRMY ODSZKODOWAWCZEJ, to nie ograniczaj swojego doświadczenia do jednej jedynej FIRMY, lecz sprawdź w PRAKTYCE jak działa KONKURENCJA.

  A może w innej Firmie ZAROBISZ WIĘCEJ? A może inna Firma OBSŁUŻY TWOJEGO KLIENTA, który został odrzucony przez FIRMĘ z którą współpracujesz?

  A może inna Firma będzie miała WIĘKSZY ZAKRES OBSŁUGI? A może inna Firma będzie BARDZIEJ SKUTECZNA i BARDZIEJ PRZYJAZNA KLIENTOWI.

  SPRAWDŹ TO JAK NIE SPRAWDZISZ NA WŁASNEJ SKÓRZE TO SIĘ NIGDY NIE DOWIESZ! NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST WSPÓŁPRACA Z KILKOMA FIRMAMI ODSZKODOWAWCZYMI.

  ZAPRASZAMY DO NASZEJ KANCELARII!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku