Specjalista ds. taryfikacji
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, towarzystwa ubezpieczeniowego należącego do dużej międzynarodowej grupy kapitałowej, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Specjalista ds. taryfikacji

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie : taryfikacja (pricing) ubezpieczeń komunikacyjnych, optymalizacja cenowa i rekomendacje taryfowe, opieka nad cyklem życia statystycznego modelu taryfikacyjnego, przygotowanie i walidacja danych, ocena poprawności i adekwatności prognoz modelowych, udział w procesie implementacji modeli w aktualnej taryfie handlowej, modelowanie dla procesów biznesowych, raportowanie części procesów biznesowych, prowadzenie własnych projektów, analiza wskaźników finansowych na potrzeby najwyższej kadry zarządzającej i współpraca z kadrą zarządzającą.

Nasz klient oczekuje : ukończonych studiów na kierunkach ścisłych, takich jak : matematyka, ekonometria, fizyka, doświadczenia w analizach i modelowaniu zdobytego najchętniej w instytucji finansowej lub firmie konsultingowej, wysokich kompetencji analitycznych, samodzielności, elastyczności, wielozadaniowości, proaktywności w szukaniu i proponowaniu rozwiązań, znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 oraz znajomości SQL.

Licencja aktuarialna będzie atutem.

Nasz klient oferuje : ciekawą samodzielną pracę w zgranym zespole w dynamicznym środowisku, z szeroką perspektywą biznesową, umowę o pracę, premię roczną, pakiet benefitów pozapłacowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku