Brygadzista/Monter instalacji fotowoltaicznych
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Brygadzista / Monter instalacji fotowoltaicznych Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz fotowoltaicznych, na stanowisko :

Brygadzista / monter instalacji fotowoltaicznych

Miejsce Pracy : woj. dolnośląskie i opolskie

kierowania grupą osób- dla osób kierujących pracami

umiejętność kierowania grupą osób- dla osób kierujących pracami

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

nadzór oraz koordynacja pracy zespołu monterów instalacji fotowoltaicznych,

samodzielny montaż instalacji fotowoltaicznych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz min. 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

masz wykształcenie kierunkowe (branża elektryczna)

posiadasz uprawnienia SEP 1 kV oraz UDT,

potrafisz dobrze zarządzać oraz kierować pracą kilkuosobowego zespołu,

posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

jesteś sumienny, odpowiedzialny i dokładny w powierzonych zadaniach.

Pracodawca oferuje :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

dodatkowe premie od każdej instalacji,

możliwość wypracowania dodatkowych nadgodzin.