Księgowy / Accountant
EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wrocław, dolnośląskie, Polska
‎22 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wrocław

Rekrutujemy dla

Nasz klient to rozpoznawalna firma outsourcingowa, świadcząca szerokie usługi w zakresie księgowości, kadr i płac. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów dla klientów na pełnej księgowości,
  • Analiza zapisów na kontach księgowych,
  • Kalkulacja podatków i sporządzanie stosownych deklaracji podatkowych,
  • Udział bądź samodzielne sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i miesięcznych raportów,
  • Bieżąca komunikacja z klientami firmy, urzędami oraz audytorami.
  • Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze podmiotów bazujących na pełnej księgowości,
  • Praktyczna znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze finansów / księgowości,
  • Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (możliwość pracy z klientem anglojęzycznym).
  • Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, zależne od wiedzy i doświadczenia kandydata,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe : prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • Ciekawą pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • Dofinansowania do dodatkowych kursów podnoszących kwalifikacje.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • Zgłoś tę pracę