Adwokat/Radca Prawny
CEDRU Sp. z o.o.
Wrocław
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

CEDRU Sp. z o.o. pomaga osobom i instytucjom uzyskać należne odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Podejmujemy się reprezentacji osób poszkodowanych przed Ubezpieczalniami i Sądami, prowadząc sprawy kompleksowo do zakończenia ich sukcesem.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Adwokat / Radca Prawny Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Opis stanowiska

CEDRU Sp. z o.o. Kancelaria Odszkodowawcza specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych z siedzibą we Wrocławiu przy al.

Kasztanowej 18-20 we Wrocławiu (okolice wieży ciśnień) poszukuje osoby na stanowisko Adwokat / Radca Prawny

Wymagania

  • uprawnienia zawodowe adwokata / radcy prawnego
  • umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów, sporządzania pozwów,
  • bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK oraz przepisów prawa w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej
  • bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności, terminowości wykonywanych obowiązków oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • Zgłoś tę pracę