Praca na PLAŻY nad Morzem
Agnieszka Banaś
Rewal, Zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię do pracy na plaży przy poduszkach do skakania uczciwe, młode dziewczyny od połowy czerwca do końca sierpnia. Nie jest wymagana pełnoletniość.

Zapewniamy nocleg, dojazd do pracy i powrót oraz wyżywienie ( śniadanie + obiadokolacja, na śniadaniu możliwość przygotowania sobie suchego prowiantu + woda) - w domkach znajdują się telewizory, lodówka, mikrofala, czajnik Praca polega na obsłudze poduszki do skakania, tj.

kasowanie klientów, mierzenie czasu i informowanie o końcu czasu. Nie jest wymagająca - można się opalać i czytać książki : ) Saszetki, notesy, drobne do wydawania - zapewniamy Zaczynamy pracę o godz.

ok. 9.30-10 : 00 i kończymy po zachodzie słońca ( do ostatniego klienta) Na stanowisku może pracować tylko 1 osoba. Stanowiska są w miejscowościach : Międzywodzie, Pobierowo, Trzęsacz, Niechorze Na plaży zapewniamy krzesełko i namiot celem schronienia się.

Możliwość przyjazdu na miesiąc lub na dwa miesiące. Wynagrodzenie to 70 zł / dzień przepracowany Po wcześniejszym ustaleniu i uzgodnieniu - możliwe wolne.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem oraz opowiem więcej o naszej firmie i pracy przy rozmowie telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu i miłej współpracy : D CV mile widziane : )

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku