Zatrudnię Spedytorów
HORDON
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy spedytorów z całego kraju. Praca w systemie home office. KOGO SZUKAMY? CZEGO OCZEKUJEMY OD TWOJEJ PRACY? - pozytywnego nastawienia, otwartości i energii, ale też : - pozyskiwania klientów i przewoźników oraz utrzymywania z nimi bardzo dobrych relacji - mile widziana własna baza klientów, na bieżąco wzbogacana podczas pracy z nami - umiejętności planowania i organizacji transportów - nadzoru nad bieżącymi zleceniami oraz rozwiązywania bieżących problemów związanych z przewozem towarów JAKIE UMIEJĘTNOŚCI BĘDĄ KONIECZNE ABYŚ MÓGŁ / A WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ?

 • doświadczenia w spedycji krajowej / międzynarodowej - znajomość języka angielskiego / niemieckiego / francuskiego / hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym - powinieneś / powinnaś znać branżę transportową oraz jej zagadnienia - znać Konwencję CMR oraz podstawy Prawa Przewozowego CO MY OFERUJEMY?
 • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, skierowanej na rozwój wraz z pracownikiem a nie jego kosztem.
 • Dla nas ważne jest partnerstwo i wzajemny szacunek, dalecy jesteśmy od standardów korporacyjnych - możesz liczyć na stałe wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu - pracujesz wygodnie w zgranym zespole - masz indywidualnie dostosowane warunki wynagrodzenia.

  Sugerujemy umowę o pracę opartą na systemie : podstawa plus prowizja od marży. Jesteśmy jednak otwarci na inne, dogodne dla Ciebie formy zatrudnienia.

  Rozmowa jest kluczem do sukcesu, dlatego otwarci jesteśmy na każdy pomysł. Oferujemy prowizję od zysku : 10-15 tys 15% 15-20tys 20% 20-25tys 25% 25-30 30% powyżej 30 tys 35% Zapraszamy Hordon Sp.

  z.o.o 27 Grudnia 5 / 5A , 61-737 Poznań KRS : 0000821478 NIP : 7831811294 REGON : 385214843 hordon.pl

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku