Księgowa / księgowy w Biurze Rachunkowym infoProfit !
infoProfit
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do specjalistów w Biurze Rachunkowym infoProfit ! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Księgowy / a Miejsce pracy : Kraków Zakres obowiązków : Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Prowadzenie Książek przychodów i rozchodów, Kontakt z klientami biura Wymagania : Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, Znajomość przepisów podatkowych, Znajomość programów linii INSERT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : Umowę o pracę, Możliwość stałego pogłębiania wiedzy. Możliwość przeszkolenia, Miłą i przyjazną atmosferę. CV proszę przesyłać na adres mailowy biura bądź przez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez infoProfit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku