Specjalista ds. projektów strategicznych
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych Wyższych Szkół Bankowych, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Projektów i Planowania Strategicznego poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy : Poznań

Odpowiedzialności i zadania :

  • prowadzenie projektów rozwojowych w ramach strategii Grupy TEB Akademia, w tym strony dokumentacyjnej projektów i koordynacja harmonogramów
  • organizacja spotkań związanych z przygotowaniem i realizacją strategii
  • wsparcie metodyczne i projektowe menadżerów projektów realizowanych w ramach strategii Grupy
  • przygotowywanie analiz, zestawień, raportów i prezentacji dot. strategii i realizowanych projektów
  • utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami (Wyższymi Szkołami Bankowymi i Dolnośląską Szkołą Wyższą) w zakresie realizowanej strategii i projektów rozwojowych
  • Wymagania :

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy projektowej (PMO lub inna rola dot. zarządzania projektami)
  • znajomość metodyk i narzędzi zarządzania projektami
  • zdolności organizacyjne, w tym samodzielność w organizacji własnej pracy
  • doświadczenie w pracy z dokumentami, w tym z dokumentami prawnymi, finansowymi, harmonogramami również przygotowywanie dokumentów i prezentacji
  • mile widziane doświadczenie z metodykami realizacji strategii
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w tym Excel i Power Point)
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawnego formułowania myśli na piśmie
  • kultura osobista, komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z otoczeniem
  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na zastępstwa (zapewniamy pracę przez okres 12 miesięcy z ewentualnością przedłużenia umowy)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w okresie objętym umową (12 miesięcy)
  • współpracę i wsparcie zespołu tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • dodatkowe dni wolne w roku
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania.
  • Zgłoś tę pracę