MŁODSZY INŻYNIER PROCESU
Agencja Pracy Select
Rogowiec
5 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Rogowiec

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na w / w stanowisku :

Nadzór nad bieżącą produkcją.

Analiza procesów produkcyjnych.

Wdrażanie nowych technologii.

Inicjowanie i koordynowanie projektów optymalizujących proces produkcji.

Przygotowywanie raportów produkcyjnych.

Przygotowywanie instrukcji i szkolenie operatorów.

Dbanie o bezpieczeństwo na wydziale produkcyjnym.

Wymagania :

Wykształcenie wyższe : inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, chemia polimerów.

Podstawowa znajomość narzędzi rozwiązywania problemów oraz narzędzi Lean Manufacturing.

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.

Oferujemy :

Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dobrą atmosferę pracy.

Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Dofinansowanie do zajęć językowych.

Pracę w międzynarodowym środowisku.

Pakiet opieki medycznej połączony z ubezpieczeniem grupowym w PZU.