Zatrudnimy lekarza psychiatrę
Stowarzyszenie Eleuteria
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Stowarzyszenie Eleuteria NZOZ Centrum Zdrowia Poradnia Uzależnień dla Dorosłych Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych Jesteśmy zainteresowani współpracą z lekarzem specjalistą psychiatrą lub lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii Stowarzyszenie Eleuteria to więcej niż miejsce pracy.

To przede wszystkim zespół doświadczonych, zaangażowanych i dedykowanych swojej misji ludzi. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, lekarzy psychiatrów, specjalistów terapii uzależnień i psychologów, pielęgniarki, pracownika socjalnego oraz opiekuna Klubu Pacjenta.

Naszym zobowiązaniem wobec społeczeństwa jest stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji własnych oraz przyjęcie wiodącej roli w szkoleniu terapeutów i lekarzy pracujących na rzecz osób uzależnionych.

A wobec pacjentów - podnoszenie jakości życia i wnoszenie dodanej wartości w ich leczenie Nasze osiągnięcia

 • Wysokie standardy leczenia osób uzależnionych.
 • Starannie dobrany zespół doświadczonych, zaangażowanych pracowników.
 • Przyjazne pacjentom wysokie standardy lokalowe.
 • Wprowadzenie z sukcesem i skuteczne rozwinięcie programu leczenia substytucyjnego uzależnienia opiatowego, pionierskie w sektorze niepublicznej opieki zdrowotnej.
 • W Poradni Leczenia Substytucyjnego głównym lekiem substytucyjnym jest Metadon. Alternatywne leki to Suboxone, Bunorfin, Doltard, Vendal Retard.

  W programie terapii substytucyjnej wykorzystujemy metodę twórczej readaptacji realizowaną w Klubie Pacjenta przez Koło Fotograficzne Carpe Diem.

 • Prowadzenie terapii indywidualnej w Poradni Uzależnień dla Dorosłych Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych. Program terapii indywidualnej czerpie elementy pracy z podejść humanistycznych, kognitywno-behawioralnych, terapii schematu, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, psychodynamicznych, uwzględniając indywidualne funkcjonowanie pacjenta oraz specyfikę zaburzenia.
 • Zadania : Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

 • realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ jak również na warunkach komercyjnych,
 • diagnostykę i leczenie pacjentów uzależnionych oraz ich rodzin i bliskich, Mile widziane - doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych.
 • Warunki zatrudnienia : Rozwój zawodowy w niszowej specjalizacji i współpracę z wybitnymi specjalistami w psychiatrii i leczeniu uzależnień, którzy stale dostosowują poziom terapii do dynamicznie zachodzących zmian otoczenia medycznego i społecznego.

  Nasi pracownicy i współpracownicy oprócz teorii, otrzymują możliwość nabycia umiejętności praktycznych, stając się w przyszłości wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie.

  Forma współpracy : umowa o pracę umowa zlecenie umowa o dzieło własna działalność gospodarcza inna Oferujemy :

 • pracę w prestiżowej placówce w otwartym i kreatywnym zespole,
 • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia,
 • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny na nr 507-957-440 lub przesłanie CV na adres : Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Eleuteria.
 • z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.

  1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie Eleuteria z siedzibą w Warszawie przy ul. Dzielnej 7.

  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne Dziękujemy za przesłane aplikacje.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku