Malarz budowlany Norwegia
Cross Border Recruitment
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko : Malarz budowlany Norwegiaz doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiazkόw : Przygotowywanie powierzchni malowanie reczne i natryskowe mycie fasad malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynkόw szpachlowanie,Oferujemy : Wynagrodzenie 180-

200 nok / h Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii. Pomoc w zakwaterowaniu Możliwość stałego zatrudnienia po okresie prόbnymWymagania Wykształcenie kierunkowe i / lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.

Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer / fødselsnummer) warunek konieczny Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerow telefonow do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane Gotowość do rozpoczęcia pracy od zarazOsoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem Malarz budowlany -

Imię i NazwiskoProszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii. CBR Cross Border Recruitment Sp.

z o.o Mazurska 42, 70-424 Szczecin 70-302 Szczecin

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku