Nauczyciel wychowania przedszkolnego - KRAKÓW
MCE
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Przedszkole SPORTOWE Lokomotywa w Krakowie (ul. Glogera 5) zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego! Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będzie towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata.

Warunki pracy : -zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -premie uznaniowe, -7-godzinny czas pracy, - PAKIET MEDYCZNY (prywatna opieka medyczna), - DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE, -przestronne sale zabaw, SALA GIMNASTYCZNA, -duży, własny ogrodzony plac zabaw, -osobna jadalnia, - zajęcia dodatkowe prowadzone przez zewnętrznych specjalistów, trenerów klubowych (TS Wisła, KS Hutnik i WKS Wawel), -możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.

Wymagania : - ukończona pedagogika przedszkolna / wczesnoszkolna, - łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi, - umiejętność pracy w zespole, - zaangażowanie w wykonywane obowiązki, - kreatywność.

Informacje o żłobkach i przedszkolach : www.lokomotywa.net.pl W przypadku pytań, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego : 516 109 937 - pokaż numer telefonu - , postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości : -) Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż : Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp.

z o.o. w Rabce Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka Zdrój reprezentowane przez dr Rafała Leśniaka, tel. / fax 18 26 76 894.

Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku