POMOC DOMOWA/ KUCHENNA
AFZ Group Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.

Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą.

Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

POMOC DOMOWA / KUCHENNA Miejsce pracy : Anglia / New Forest Nr. Ref. PR.OP.ANG.026 Praca w domu opieki w roli Asystenta / Pomocy domowej. Wymagania

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Doświadczenie w pracy w kuchni i / lub sprzątaniu Oferujemy
 • Zatrudnienie na warunkach pracodawcy zagranicznego
 • Stawkę 8,00 £ - 8,50 £ za godzinę
 • Zakwaterowanie- koszt 35 £ za tydzień w pokoju jednoosobowym
 • 48 godzin gwarantowanych godzin tygodniowo
 • Min cotygodniowy dochód 396 £ / miesięczny dochód 1716 £ / roczny dochód 20 600 £ - przed opodatkowaniem Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres email : w tytule maila podając Nr.
 • ref. AFZ informuje Kandydata, że 1. Administratorem danych osobowych Kandydata wpisanych w oznaczeniu strony jest AFZ Group Sp.

  z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 82 / 3 / 314 w Gdańsku, e-mail : 2. Podanie danych osobowych Kandydata zawartych w oznaczeniu strony jest niezbędne do wykonania umowy (podstawa prawna przetwarzania : art.

  6 ust. 1 pkt b) RODO) oraz wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze (podstawa prawna przetwarzania : art.

  6 ust. 1 pkt c) RODO), 3. przekazane dane osobowe będą przechowywane przez administratora przez okres wymagany przepisami, do czasu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze, 4.

  Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz złożenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, 5.

  Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, 6. Odbiorcami przekazanych danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

  7. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku