MONTAŻ PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH 🔌🔌🔌🔌🔌🔌🔌
COSMOWORKER
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Rozbudowujemy zadowolony zespół pracowników.Okolice Ostrawy. Blisko do Polski.Praca długoterminowa.Gwarantowane 160 godzin w miesiącu.

Możliwość znacznej liczby nadgodzin.Praca w systemie klasycznym 8-godzinnym, 3-zmianowym, 5-dniowym tygodniu pracy.Stawka ok.

23.000 Kč netto na miesiąc (4 500zł już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).Premie i dodatki systemowe.Pary i grupy pracowników mile widziane.

Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach wg uzgodnienia z pracodawcą.

Mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem chętni do dojazdu do pracy samodzielnie.Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.

Przed podjęciem pracy bezpłatne badanie lekarskie oraz prosty test umiejętności manualnych.Terminy wyjazdów do ustalenia.

Region : Nový Jičín, Ostrava, Kopřivnice, Frydek-Mistek, Jastrzębie-Zdrój.#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #dlapar, #bezjezyka, #bezprawajazdy W Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą.

Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.

Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY : Opis stanowiska : montaż podzespołów elektronicznych,praca na linii produkcyjnej, wymienne stanowiska pracy,kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania : sprawność manualna,dokładność w pracy,gotowość do pracy przez dłuższy czas.Oferujemy : stawka ok. 23.000 Kč netto (4 500zł) na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,pracę w klasycznym systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowym tygodniu pracy,premie, dodatki systemowe,dodatki za pracę w nocy, w soboty, niedziele i święta,możliwe nadgodziny dla chętnych,pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,dopłaty do obiadów w nowoczesnej stołówce zakładowej (odpłatność pracownika 25Kc - około 5zł, bardzo smaczne obiady, polecamy : ),legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.

opiekę koordynatorów,odzież roboczą,w pierwszym dniu zatrudnienia szkolenie przygotowujące do pracy. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertąZespół CosmoworkerPowyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie zagranicznej umowy o pracę tymczasową.

Nie oferujemy prac w ramach oddelegowania do pracy za granicą, na umowę zlecenie, umowę o dzieło lub z wypłatą wynagrodzenia w sposób inny, niż przelew na konto bankowe.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.Wszystkie dane kandydatów pozyskiwane są w drodze korespondencji szyfrowanej.Cosmoworker 2006>

2022Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję pośrednictwa pracy COSMOWORKER z siedzibą w Pile przy ulicy Ludwika Zamenhofa 4 (oraz Dział Rekrutacji do pracy za granicą ul.

Smolna 13A / 178, 61-008 Poznań), dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o bieżących ofertach pracy poprzez udostępnione kanały kontaktu (telefon, e-mail, sms).

Administratorem podanych danych jest Agencja pośrednictwa pracy COSMOWORKER z siedzibą w Pile przy ulicy Ludwika Zamenhofa 4.

Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani / Panu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pozyskane i przetwarzane dane są zabezpieczone zgodnie wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 Roku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku