Senior Java Fullstack Developer
Cyclad Sp. z o.o.
Kraków, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Poszukujemy doświadczonego programisty Java, który dołączy do zespołu rozwijającego monolitową aplikacje webową, wykorzystującą Javę, Spring, Angular i Typescript.

Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest producent oprogramowania do odczytywania papierowych faktur. Firma działa od 2009 a jej klientami są biura rachunkowe, kancelarie doradztwa podatkowego oraz działy księgowe każdej wielkości firm.

Informacje o projekcie :

  • Branża : Finanse / Księgowość
  • Lokalizacja : Kraków, Aleja 29 Listopada
  • Obszar projektu : 75% to implementacja nowych funkcjonalności, 25% utrzymanie i spotkania
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7 : 00 a 09 : 00
  • Praca zdalna : raz w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu : stała współpraca
  • Języki angielski : czytanie dokumentacji technicznej
  • Wynagrodzenie : 14 000 - 20 000 netto na kontrakt B2B z płatnym urlopem; 15 000 brutto na UoP
  • Technologie : Java 8+, Spring, Hibernate, Angular 2+, Typescript, SQL, Solr, JSF, MongoDB, Confluence, Jira, Jenkins, Bitbucket, GIT, Scrum
  • Opis stanowiska :

  • Kompleksowa implementacja nowych funkcjonalności od modelu bazy danych po widok
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych do napisanych przez siebie funkcjonalności
  • Research i projektowanie funkcjonalności
  • Analiza zgłaszanych błędów, przygotowanie poprawek
  • Przeprowadzanie code review
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej dla kluczowych elementów systemu
  • Wymagania :

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w developmencie z wykorzystaniem Angular i TypeScript
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Programowanie z wykorzystaniem procesów CI / CD
  • Umiejętność pisania testów wydajnościowych lub bezpieczeństwa będzie atutem
  • Chęć pracy w zespole, proaktywność, myślenie krytyczne
  • Oferujemy :

  • Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B z płatnym urlopem
  • Stabilne projekty dla polskich klientów
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Płaską strukturę firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Abonament na obiady
  • Brak dress code
  • Bilety do kina, teatru
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Nowoczesne biuro
  • Kuchnię do dyspozycji pracowników
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zgłoś tę pracę