Inżynier Robót Budowlanych
EPCM Executive Search
Warszawa, Polska
2 d. temu

Dla Generalnego Wykonawcy z kapitałem międzynarodowym, zaangażowanego w realizację na terenie całego kraju głównie obiektów kubaturowych / przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Robót Budowlanych.

Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji.

Istnieje możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, oraz możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy;
  • Nadzór nad robotami pod kątem zgodności z jakością i harmonogramem;
  • Nadzorowanie prac podwykonawców;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz rozliczeń.
  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

  • Ukończonych studiów wyższych inżynierskich;
  • Doświadczenia zdobytego najlepiej na inwestycjach przemysłowych;
  • Umiejętności czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Wysokiego poziomu poczucia zawodowej odpowiedzialności.
  • OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w spółce posiadającej znaczący udział w rynku i stale rosnącej;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
  • EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości.

    Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.