INSTALATOR PV - BEZ DOŚWIADCZENIA
INTEC EU
Kraków, Małopolskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Kim jesteśmy? INTEC Energy Solution to innowacyjny, międzynarodowy dostawca usług z zakresu Konsultingu, EPC (Engineering -

Procurement - Construction), Eksploatacji i Konserwacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania elektrowni słonecznych oraz wiatrowych, a nasz zespół współpracuje z klientami na całym świecie, aby dzięki energii odnawialnej poprawić jakość życia.

Nasze ekologiczne rozwiązania są zaprojektowane z myślą o jak największej wydajności i najmniejszym negatywnym wpływie na środowisko, a nasi profesjonaliści dostarczają pełen zakres usług do klientów -

od początkowego projektu, przez kolejne etapy realizacji, aż do finalnej fazy implementacji. Zakres obowiązków : Montaż paneli fotowoltaicznych na projektach realizowanych na terenie Polski Możliwe wyjazdy służbowe Kogo szukamy?

Zależy nam na osobach zmotywowanych, chętnych do pracy, z którymi będziemy mogli podzielić się wiedzą i umiejętnościami.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w sektorze OZE. Mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny : Doświadczenie przy pracach montażowych / elektrycznych PV Prawo jazdy Uprawnienia na wózki i ładowarki teleskopowe Podstawowa znajomość j.

angielskiego lub niemieckiego Oferujemy : Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzenie : podstawa i system premiowy Prywatna opieka medyczna Kursy i szkolenia (w tym zagraniczne) oraz możliwość rozwoju zawodowego Możliwość wyjazdów na projekty w innych krajach UE W przypadku pracy poza miejscem zamieszkania : opłacamy transport, zakwaterowanie i wyżywienie Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na career(małpa)in-

tecenergy.com Uprzejmie prosimy w CV zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku