Operator wózka widłowego darmowe zakwaterowanie
AX JOB UG
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Niemiecka agencja pracy tymczasowej AX JOB z siedzibą w Görlitz zatrudni pracowników na stanowisko : Operator wózka widłowego ✔️ Masz uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie w ich prowadzeniu ✔️ Posiadasz prawo jazdy kat.

B oraz auto na wyjazd Jeżeli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, to sprawdź co możemy Ci zaproponować : legalne zatrudnienie (niemiecka umowa o pracę) stawka godzinowa : 12,5 euro brutto darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy dla chętnych możliwe nadgodziny profesjonalne szkolenie wdrożeniowe niezbędne do samodzielnej realizacji zadań dodatki wg iGZ 25% za nadgodziny i nocki, 50% za niedzielę, 100% za święta przypadające w NiemczechOsoby zainteresowane zapraszamy do wysłanie aktualnego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Do aplikacji prosimy o napisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych."Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku