Szukamy KOBIET które chcą opowiedzieć swoją historię
ewad.
Białystok, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Do lubianego, ilustrowanego Tygodnika Kobiecego szukamy Pań które w życiu spotkała ciekawa romantyczna historia - wyjątkowe zaręczyny - ciekawa historia związku - miłość pomimo przeciwności losu - Miłość, na którą się nie zapowiadało! -może rozstaliście i powróciliście do siebie po latach?

 • może właśnie świętujecie dziesiątą rocznicę? - może byliście jak pies z kotem, ale przeciwieństwa się przyciągneły? - może prowadzicie wspólnie przedszkole?
 • kawiarnię? macie wspólne hobby? Macie ciekawą historię? No jasne! Każda jest ciekawa

  gratis! Napisz zgłoszenie a w nim : Wasze imiona, nazwiska, wiek i miejsce zamieszkania. Kilka zdań o Waszej Historii, Co czyni ją wyjątkową?

  mile widziane zdjęcie! Na wszystkie maile odpiszę bezzwłocznie A moze prowadzisz Własny biznes? Pracowałaś w urzędzie i postanowiłaś spełnićswoje marzenie i zostać fotografem?

  założyć kawiarnię? przedszkole? a może zawsze miałaś talent domalowania i założyłaś firmę remontową? Zgłoś się do działu ROBIĘ CO LUBIĘ : ) Taki artykuł to świetna reklama!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku