Recepcjonistka biurowiec klasy A
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje : Recepcjonista / Recepcjonistka (biurowiec klasy A) Miejsce pracy : Warszawa Śródmieście Zakres czynności : Obsługa korespondencji Awizacja gości wchodzących obiektu Wydawanie przepustek Wymagania : Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków Dyspozycyjność Komunikatywna znajomość j.

Angielskiego Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy : Stabilne warunki pracy -

poszukujemy kandydatów do nawiązania stałej współpracy Terminowe wynagrodzenie Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 18 lub 16 8 Przyjazną atmosferę Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku