OPERATOR MASZYN
ARO TUBI COMPONENTS POLAND
Ozimek, Opolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Grupporeco jest europejskim liderem w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży komponentów oraz akcesoriów z drutu i rurek metalowych, stosowanych w zmywarkach do naczyń i lodówkach do użytku domowego.

Grupporeco posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie. Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. w Ozimku jest oddziałem produkcyjnym Grupporeco i specjalizuje się w produkcji rur aluminiowych wyciskanych i ciągnionych w zwojach oraz kapilarów aluminiowych z przeznaczeniem na potrzeby rynku sprzętu AGD.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko : OPERATOR MASZYN (PRASY) Główne zadania : - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - dbanie o powierzone maszyny i urządzenia - bieżąca kontrola jakości Wymagamy : - wykształcenia min.

zawodowego - dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej (3 zmiany) - umiejętności pracy w zespole i zaangażowania - doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem Oferujemy : - motywacyjny system wynagrodzeń min.

2600 PLN brutto - regulaminową premię produkcyjną - średnio 600 PLN brutto miesięcznie - regulaminowe premie frekwencyjne - ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny - szkolenia wdrożeniowe - możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane pracą proszone są o składanie CV bezpośrednio w ARO TUBI COMPONENTS POLAND, Ozimek, Schodnia, ul.

Ciepłownicza 9 lub przesłanie aplikacji drogą elektroniczną. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Aro Tubi Components Poland Sp.

z o. o. ul. Ciepłownicza 9, Schodnia, 46-040 Ozimek Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż : 1) administratorem Pana / Pani danych osobowych są podmioty wchodzące skład Grupporeco : Reco Polska Produkcja Sp.

z o.o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o., ARO TUBI COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. 2) Pana / Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016.04.27 oraz Kodeksu Pracy z 1974.06.26. 3) odbiorcami Pana / Pani danych będą podmioty wchodzące w skład Gruppreco : Aro Tubi Components Poland Sp.

z o. o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o. 4) Pana / Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat. 5) posiada Pan / Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku