Designer
HAYS Manufacturing
Łódź, Łódzkie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Designer Łódź NR REF. : 1129375 Dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy produkcyjnej w województwie łódzkim, poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisku Projektant.

Firma mieści się w Łodzi. Osoba zatrudniona na tym stanowiskustanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i implementowanie nowych produktów, przygotowywanie ofert technicznych, tworzenie projektów i monitorowanie ich realizacji pod kątem merytorycznym.

Ponadto, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział we współpracy z klientem. Od Kandydatów oczekujemyoczekujemy doświadczenia w projektowaniu elementów maszyn wykorzystywanych w przemyśle produkcyjnym, wyższego wykształcenia technicznego, znajomości rysunku technicznego i programu Solid Works na poziomie zaawansowanym, gotowości do delegacji zagranicznych.

Poszukiwani są Kandydaci, którzy potrafią pracować pod presją czasu i są nastawieni na współpracę. Kluczowa jest również dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferujezatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy, liczne szkolenia, pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole, atrakcyjny system benefitów (m.

in. : opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku) oraz program motywacyjny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku