Asystent ds. Ochrony
XPO Logistics
Gromadka, PL
3 d. temu
source : SuccessFactors

Ludzie, technologia, zasoby I ekspertyza, które współdziałają na całym świecie, aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces.

Chcesz poznać smak życia w XPO Contract Logistics? Wypróbuj i przetestuj nasze możliwości.

Inna Logistyka.

W XPO Logistics uważamy, że nasi Pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Jeśli szukasz możliwości rozwoju i lepszego stylu życia, dołącz do XPO Contract Logistics.

Płace, benefity I znacznie więcej.

Chętnie sięgamy po najlepszych, dlatego oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz kafeteryjny system benefitów, w tym : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz dodatkowo posiłek na nasz koszt.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Przyjemną atmosferę, gdzie wszyscy zwracają się do siebie po imieniu. Na wybranych stanowiskach, pomoc w relokacji.

Opis Stanowiska :

Security Assistant dąży do minimalizacji zagrożeń, dba o przestrzeganie obowiązujących zasad, rutyn i procedur. Aktywnie poszukuje rozwiązań ułatwiających pracę I minimalizujących straty oraz zagrożenia.

Weryfikuje, nadzoruje poprawnośc pracy członków zespołu zewnętrznej agencji ochrony. Wspiera przełożonego w zakresie zapewnienia bezpiecznego otoczenia pracy, w dostarczaniu analizy ryzyk związanych z bezpieczeństwem, ujawniania luk w bezpieczeństwie i sposobów przeciwdziałania im.

Dokonuje przeglądu i dba o sprawność i właściwe wykorzystanie urzadzeń zabezpieczenia fizycznego.

Lokalizacja : Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Co będziesz robił w ciągu typowego dnia?

Identyfikowanie oraz eliminowanie luk w bezpieczeństwie

Analizowanie zdarzeń związanych z bezpieczeństwem

Reagowanie na stwierdzone przypadki łamania procedur firmowych

Dbanie o odpowiednią realizację zadań przez pracowników ochrony

Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych w zespole ochrony

Udzielanie wsparcia przełożonemu w zakresie prowadzonych spraw związanych z bezpieczeństwem

Czego potrzebujesz, aby aplikować :

Znajomość obsługi komputera

Doświadczenie w pracy strukturach ochrony (mile widziane na obiektach logistycznych)

Znajomość zasad funkcjonowania oraz obsługi systemów bezpieczeństwa (ppoż.; kontrola dostępu; cctv; sswin)

Znajomość regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem

Jesteśmy dumni z wysokiej kultury współpracy, w której oferujemy wsparcie i rozwój naszych Pracowników. W zamian za zaangażowanie, motywację i entuzjazm, oferujemy najlepsze atrakcyjne miejsce pracy w regionie.

Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić wielki krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, rozwój Twojej kariery jest zaledwie o jedno kliknięcie.

 • XPO dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie logistyki magazynowej dla największych firm na świecie, w tym do Disney, Pepsi, L'
 • Oréal, Toyota i wielu innych. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą transportową na liście Fortune 500, a to dopiero początek.

  Powyższe stwierdzenia mają na celu opisanie ogólnego charakteru i poziomu pracy wykonywanej przez osoby przypisane do tej klasyfikacji.

  Nie należy ich interpretować jako wyczerpującej listy wszystkich obowiązków i umiejętności wymaganych od tak sklasyfikowanego personelu.

  Wszyscy pracownicy mogą być, w razie potrzeby, zobowiązani do wykonywania obowiązków wykraczających poza normalne obowiązki.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku