Specjalista ds. IT
mando
Wałbrzych, Polska
‎5 godz. temu

Twój zakres obowiązków

Praca m.in. z takimi technologiami i platformami, jak : AD, Hyper-V, Windows Server, SQL Server, Cisco

Realizacja zgłoszeń z systemu Help Desk 1 linia wsparcia

Administracja Serwerami oraz infrastrukturą sieciową CISCO

Zarządzanie, instalacja i konfiguracja stacji roboczych i oprogramowania

Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT

Obsługa urządzeń sieciowych (drukarki termo transferowe oraz termiczne)

Wdrażanie polityki bezpieczeństwa

Wdrażanie nowych systemów informatycznych

Prowadzenie dokumentacji technicznej obszaru sieci

Zarządzanie uprawnieniami i dostępem użytkowników do sieci

Nasze wymagania

Pasja do IT ( warunek konieczny)

Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka ( lub w trakcie lub w planach)

Znajomość systemu operacyjnego Windows w stopniu zaawansowanym

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Podstawy Microsoft Active Directory

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

PowerShell

Doświadczenie przy administrowaniu Windows Server 2016

Ukończony kurs CCNA

Znajomość systemów zarządzania, jakością IATF, ISO 27001

Podstawowa wiedza o sterownikach PLC

Podstawowa znajomość SQL i T-SQL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacj
  • Duża autonomia pracy, realna możliwość wpływu na narzędzia i architekturę rozwiązania

    Przyjazną atmosferę pracy

    Przejrzyste zasady wynagradzania

    Możliwość rozwoju zawodowego (jasno określone ścieżki awansu)

    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań (np. Kluby sportowe, Siłownia)

    Komputer z procesorem Intel Pentium 166 MHz MMX oraz 32 MB RAM, karta s3 Virage + 3Dfx.

    Benefity

    dofinansowanie zajęć sportowych

    prywatna opieka medyczna

    dofinansowanie szkoleń i kursów

    ubezpieczenie na życie

    elastyczny czas pracy

    owoce

    spotkania integracyjne

    dodatkowe świadczenia socjalne

    inicjatywy dobroczynne

    pikniki rodzinne

    dopłata do dojazdów

    dodatek stażowy po dwóch latach pracy

    pożyczki pracownicze

    siłownia na terenie firmy

  • obiady
  • Zgłoś tę pracę