Specjalista ds. EB
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Gdańsk
‎17 godz. temu
source : infoPraca

5-14-67236Wynagrodzenie : 7000 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi w obszarze obsługi klienta, wsparcia technicznego oraz sprzedaży, poszukujemy osób na stanowisko :

Specjalista ds. Employer Branding

Zakres obowiązków :

  • Koordynacja działań PR, social media i marketingowych
  • Tworzenie i nadzorowanie strategii Employer Branding
  • Przygotowanie materiałów EB i współpraca z agencjami marketingowymi lub grafikami
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej z uwzględnieniem zróżnicowanego i dynamicznego otoczenia
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu na poziomie globalnym
  • Zarządzanie budżetem działań employer brandingowych
  • Wymagania :

  • Wyższe wykształcenie z zakresu marketingu, komunikacji, dziennikarstwa, studiów biznesowych lub podobnych
  • Minimum dwa lata doświadczenia jako employer branding specialist / social media expert
  • Angielski na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Znajomość narzędzi cyfrowych i mediów społecznościowych, takich jak facebook, instagram, linkedin oraz innych najlepszych praktyk i platform mediów społecznościowych
  • Umiejętność wymyślania wysoce innowacyjnych pomysłów na kreację inspirujących treści i materiałów typu employer branding do celów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Pozytywne nastawienie do kontaktów międzyludzkich i powołania służbowego;
  • Korzyści :

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress-code'u
  • Wdrożenie
  • Zniżki na produkty i usługi korporacyjne
  • Pakiet Multikafeterii
  • Bonusy świąteczne
  • Zgłoś tę pracę