AR Collection with Spanish or German
Randstad Polska
Warszawa, Polska
5 d. temu

Masz doświadczenie w obsłudze klienta i swobodnie posługujesz się językiem hiszpańskim lub niemieckim- nie czekaj, aplikuj! Dla jednego z naszych klientów z branży rozwiązań dla sektora bankowego, finansowego i sieci handlowych, poszukujemy AR Collection Analyst with Spanish or German.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 3 miesęcy, następnie na czas nieokreślony
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (2 / 3 dni pracy z biura)
  • niezbędne narzędzia (komputer i telefon)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m. in. - prywatna opieka medyczna, karta lunchowa w wysokości 350 zł brutto miesięcznie, ubezpieczenie na życie
  • firmowe spotkania integracyjne
  • nowoczesne biuro ze strefami chillout
  • przyjazną atmosferę oraz propracownicze podejście kadry zarządzającej
  • stałe godziny pracy 9-17
  • zadania

  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów w języku angielskim i hiszpańskim lub niemieckim
  • wyjaśnianie zaległości w płatnościach
  • weryfikacja problemów z płatnościami u klientów
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • współpraca z menadżerem przy identyfikowaniu kont stanowiących ryzyko windykacji zewnętrznej
  • współpraca z innymi działami firmy m.in.sprzedaży
  • inne zadania administracyjne
  • oczekujemy

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta / windykacji / reklamacji / dziale płatności
  • bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego lub niemieckiego
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • profesjonalnego podejścia klientów
  • znajomość programu Excel na poziomie podstawowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47