Dietetyk regionalny w żywieniu szpitalnym
Grupa kapitałowa Naprzód
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma cateringowa, zajmująca się przygotowaniem oraz dostarczaniem posiłków dla pacjentów szpitali, do swoich struktur zatrudni osobę na stanowisko Dietetyk.

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało : opracowywanie jadłospisów centralnych, doradztwo dietetyczne opracowywanie receptur centralnych, dobór odpowiednich składników do określonych diet opiniowanie, wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie ekonomiki produkcji (np.

nowe surowce, ich jakość, wartość zdrowotna i odżywcza, zamienniki) opiniowanie i badanie procesów przygotowywania potraw, m.

 • in. pod kątem utraty cennych wartości odżywczych w trakcie przetwarzania przeprowadzania szkoleń instruktażowych z zakresu dietetyki i poprawności dokumentowania produkcji w kuchniach kontrolowanie jakości wytwarzanych potraw (smakowitość, estetyka, temperatury);
 • tworzenie standardów wsparcie merytoryczne we wdrażaniu kontraktów udział w projektach związanych z wdrożeniem nowych technologii w żywieniu zbiorowym Od kandydata oczekujemy : posiadanie wykształcenia kierunkowego doświadczenia w pracy dietetyka min.

  1 rok znajomości pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu jadłospis umiejętności prowadzenia wielu procesów jednocześnie, odporności na stres czynnego prawa jazdy kat.

  b. gotowości do wyjazdów służbowych zaangażowania, inicjatywy i skuteczności w działaniu Oferujemy : pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku rozwój zawodowy miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy stabilne warunki pracy udział w ciekawych projektach i konferencjach dziedzinowych Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 691152536

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku