Kierowca CE – Firanka - Drezno - weekendy wolne!
Luksmann
Wrocław, PL
‎22 godz. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE Firanka - Drezno - weekendy wolne!region zatrudnienia : BrandenburgiaOpis stanowiska : prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa firankaprzewóz materiałów budowlanych oraz towarów na paletach.

W ramach obowiązków obsługa załadunku wózkiem widłowym.Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach : pracę stałą, od pon.

do piątku, weekendy wolneniemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcąpodstawa na umowie 2200 € brutto + diety ustawowe, miesięcznie ok.

588€ nettoNa miejscu znajduje się baza socjalna przy siedzibie firmyKażdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeńprawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiejopłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnychprawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeldpomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcyADR podst.

Doświadczenia jako kierowca CE, umiejętność obsługi wózka widłowego komunikatywnego języka niemieckiegoZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 870Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku