HYDRAULIK - 4 OSOBY - DOŁĄCZ DO NAS
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko : Monter instalacji sanitarno grzewczych - - ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA Lokalizacja to : ok.

Bonn Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec. Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie w zawodzie - mile widziane -doświadczenie min. 4 lata, -znajomość języka niemieckiego - Wymagana w stopniu umożliwiającym komunikacje na Budowie, -własne auto - ułatwia poruszanie się na miejscu / ZAKWATEROWANIE JEST W PEŁNI OPŁACONE PAMIĘTAJ !!! Z NAMI WYNAGRODZENIE OTRZYMASZ ZAWSZE NA CZAS Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 14,50 Euro -polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,Oferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD KWALIFIKACJI - UZGODNIMY WSPÓLNIE SATYSFAKCJONUJĄCE WARUNKI.

 • polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku