Customer Service with German
CEE Experts by L.M. International Group
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Customer Service with German Zadania : Administracja korespondencji w j. niemieckim i przesyłanie jej do odpowiedniego działu Kontakt z Partnerami biznesowymi (telefonicznie) Wprowadzanie danych do system Rozwiązywanie zgłaszanych problemów Oczekiwania : Dobra znajomość j.

niemieckiego (min. B2) Dobra znajomość j. angielskiego Dostępność do pracy na pełen etat Komunikatywność Oferujemy : Międzynarodową atmosferę w pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Ciągły kontakt z językami obcymi Pakiet benefitów pozapłacowych Ścieżki kariery

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku